..wWw.SohbetLim.net... Türkiye'nin 1 numaraLi Chat SoHBeT OdalariNa hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Hazır mesajlar
  sesli şiirler
  Altın Yumruklar
  Aşka Dair
  bedava program indir
  Canakkale Ozel
  Damar SözLer
  Dini Sohbetler
  Diyet Listeleri
  Evlilik
  FiLm izLe
  Foto Galeri
  Güzel sözler
  Güzeller Galerisi
  Hazır Mirc Kodları
  Hikayeler
  KomikLikLer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mircte Sohbet
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  Nostalji Klipler
  Rüya TabirLeri
  Sohbet Komutları
  Sohbet odaLarı
  SohbetLim özeL videoLar
  Türk Destanları
  Yabancı Video Klipler
  Yemek tarifleri
  şarkı sözleri
  Şiirler
  İletişim
 

      sitemap

 Teoman-a Üniversiteli Protestosu

Teoman-a Üniversiteli Protestosu Uludağ üniversitesi'nde konser veren Teoman, sahneye geç çıkınca üniversite öğrencileri tarafından protesto edildi Uludağ üniversitesi'nin (Uü) Bahar Şenlikleri'ni kapsamında konser veren Teoman, sahneye bir saat geç çıkınca üniversite öğrencileri tarafından protesto edildi - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

3131
islami sohbet
Haber: Teoman'a Üniversiteli Protestosu

bu yıl 15'incisi düzenlenen Bahar Şenlikleri'ndeki konserine bir saat geç gelen Teoman sahne arkasında kurulan çadırda 20 dakika dinlenince kampusu dolduran 2 bin üniversite öğrencisi tarafından yuhalandı. Elinde gitarıyla sahneye çıkan Teoman eski ve yeni parçalarını seslendirdi. Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan sanatcının bazı parçalarına kendisini protesto eden üniversiteli hayranlarıda eşlik ettiler.

Basın mensuplarının sadece bir parçanın çekimine izin verdiği konsere, kuzeni Kübra Karaman'ın yardımı ile tekerlekli sandalyede gelen, Uü Makine Mühendisliği Bölümü öğrencisi Hakan Şahin, konser alanına sokulmadı. Hayranı olduğu sanatcıyı bariyerlerin ardından i izlemek zorunda kalan Şahin ve kuzeni Kübra, basın mensupları tarafından görüntülenince, kendilerini daha önce konser alanına sokmayan görevliler tarafından bu kez sahne önüne alındı.

GüVENLİK İŞİ ABARTINCA

Öte yandan, Bahar Şenlikleri dolayısıyla Uludağ üniversitesi Görükle Kampusu'nda güvenlik önlemlerinin üst düzeye çıkarılması üniversite hastanesine gelen vatandaşlara da zor anlar yaşattı.

Kampus girişinde kontrol noktası oluşturan özel güvenlik ekipleri, zaman zaman otomobillere izin verilmedi. Hastanede bulunan bir yakınını görmeye giden engelli vatandaşın otomobili, görevliler tarafından içeriye alınmadı. Buna sinirlenen vatandaş önce bariyerler önüne park ettiği otomobilin içerisinde bekledi, daha sonra kendisini uyaran güvenlik görevlileri ile tartıştı. Otomobilin kapısını açarak, protez bacağını eline alıp görevliye seslenen vatandaş, içeriye niçin alınmadığını sordu. Elinde protez bacağı ile hastaneye alınmamasını protesto eden bu kişi daha sonra açılan bariyerleri geçerek hastaneye ulaşabildi.

 

   Yorumlar

 
Kıyamet, Kur'an-ı Kerim'de hangi isimlerle anılıyor


selim gülgören - kahırlı gözler


Selam Verdiğimle Adım Anılıyor


Umit Besen - I Love You


Pinhani - Yitirmeden Şarkı Sözü


Abdurrahman öNüL - Annem dinle


Bu Film Çok Tartışılacak!


Özgün - İSTİKLAL KLİP iZLE


özlem tekin - erkekligime ver - 2010


Kimler Sünnidir?


sohbetlim 2018 sohbet
sohbetsila
Mobil Chat Nedir? Nasıl Kullanılır
telefonda sohbet etmek
Neden mi Sohbetlim.net
Teknoloji ve Sohbet
sohbetlim-chat
sohbetlim-sohbet
Kesintisiz Sohbet İçin Doğru Adres
Ücretsiz Sohbetin Kaliteli Yeri

Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır SoHBeTLiM.NeT

Desing By NiLdeniZ