..wWw.SohbetLim.net... Türkiye'nin 1 numaraLi Chat SoHBeT OdalariNa hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Hazır mesajlar
  sesli şiirler
  Altın Yumruklar
  Aşka Dair
  bedava program indir
  Canakkale Ozel
  Damar SözLer
  Dini Sohbetler
  Diyet Listeleri
  Evlilik
  FiLm izLe
  Foto Galeri
  Güzel sözler
  Güzeller Galerisi
  Hazır Mirc Kodları
  Hikayeler
  KomikLikLer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mircte Sohbet
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  Nostalji Klipler
  Rüya TabirLeri
  Sohbet Komutları
  Sohbet odaLarı
  SohbetLim özeL videoLar
  Türk Destanları
  Yabancı Video Klipler
  Yemek tarifleri
  şarkı sözleri
  Şiirler
  İletişim
 

      sitemap

 İşte Jo'nun yeni adresi

İşte Jo'nun yeni adresi Jo'nun yeni adresi belli oldu... Jo idman sonrası ve geceleri soluğu Gürpınar’da almaya başladı - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

3066
islami sohbet
İşte Jo'nun yeni adresi !

Partilerin adamı olup çıkınca yönetimin sertçe uyardığı uslanmaz yıldız, idman sonrası ve geceleri soluğu Gürpınar’da almaya başladı.Jo daha önce tesislere çok yakın birde lüks bir binada oturuyordu.

Ancak polis ekiplerinin de geldiği ve komşuların isyan ettiği geceden sonra Polat Otel'e alındı. Ne var ki son günlerde Florya'ya çok uzak bir villanın Jo'nun yeni uğrak yeri olması, "Gözden uzak kalmaya mı çalışıyor?" sorularını gündeme getirdi. Aslında asıl soru, Jo için verilen paraların karşılığını ne zaman vereceği ve gollerine döneceği!..

Tarih 19 Nisan Pazartesi.. Galatasaray'ın izin günü.. Gece alemlerinin 'sabıkalı' ismi Jo Alves, Büyükekmece yakınlarındaki Gürpınar'da görülüyor. Aracının içinde başkaları olduğu halde, yoldan geçen birisine adres soruluyor ve 3 katlı bir villanın yolu tutuluyor. Belli ki söz konusu mekan, Jo'nun yeni 'uğrak' yeri olarak henüz 'ayarlanmış'!

Daha birkaç hafta önce Florya'daki evinde parti verdiği ve evde birkaç kadının bulunduğu iddiasıyla komşuları tarafından polise şikayet edilmiş, çıkan problem sonrasında yönetim tarafından Polat Otel'e taşınmıştı. Kayseri maçı sırasında da, takımı deplasmandayken, sakatlığının tedavisi için İstanbul'da bırakılmış; fakat o Reina'da gece geç saatlere eğlenmeye seçmişti. Elinde puro ve viski şişeleriyle de etraftakileri Galatasaraylılar'ı kızdırmıştı! Dönelim Gürpınar'a.. Sokak sakinlerine göre öğlen saatlerinde de havalimanı taksilerinden birisi ile 2 kadın eve giriyor. Ertesi gün sabah 10.30'da idman var.

Jo arkadaşlarını Florya'daki Flyınn'e bırakıyor ve tesisler geçiyor. Antrenman sonrası tekrar alışveriş merkezinin yolunu tutuyor. Bayan arkadaşlarını alıyor ve tekrar Gürpınar'ın yolunu tutuyor. Tam eve girecekken, iddiaya göre villayı kiralayan şahısın ekibimize doğru koşup bağırması ve Jo'yu uyarmasıyla birlikte, araçtan çıkmaktan vazgeçiyor. Jo'nun bir arkadaşını ziyarete gelmiş olması veya 'Sadece yeni evime giriyorum' diyebileceği de düşünülürken, araçtan çıkmaktan ve görüntülenmekten çekinmesi, kafalardaki soru işaretlerini arttırıyor.

JO'YU BU KOMŞULARI DA SEVMEDİ!

Yeni komşularının, "Geleni gideni belli olmuyor! Florya'daki insanların yaşadığını yaşamak istemiyoruz" dedikleri duyuluyor ve imza toplayıp bu sıkıntıya çözüm bulmanın derdinde düştükleri görülüyor. Öte yandan Jo'nun evi kendi adına tutmadığı ancak sürekli eve girip çıkmaya başlaması nedeniyle sokak sakinlerinin dikkatini çektiği öğrenildi.

KONTÖRLÜ SU ALDI

Villanın etrafında Jo'nun eve giriş çıkışını görenlerin anlattığına göre, Brezilyalı futbolcudan önce villaya birisi su takviyesi yaptı! 10 tonluk kontörlü su aldı. Fazla sayıda bagajı da eve taşıyarak, Jo gelmeden önce hazırlık yaptı.

TELEFONDA TEHDİT

Jo'nun yanındaki kırmızı tişörtlü vatandaşı, cep telefonuyla bir yeri arıyor. Ardından muhabirimiz Ufuk Tuncaelli'nin yanına gelerek telefonu ona veriyor. Telefondaki şahıs "Ayağını denk al. Oralarda dolaşma. Kim olduğumu sonra öğrenirsin" diyor. Yönetim tarafından geçtiğimiz günlerde sert şekilde uyarılan ve Manchester City'e geri yollanması düşünülen Jo'nun, olayı büyütmesi ve telaş yapması birkez daha dikkat çekiyor!

ARAÇTAN İNMİYOR, GİDİYOR

Jo araçtan inmekten vazgeçiyor. Eve girmeyi sorun ediyor ve villanın önünden ayrılıyor. Ekibimizin de sokaktan ayrılmasının ardından, tekrar cipiyle geriye döndüğü ve eve girdikleri, saatler geçtikçe evdeki kalabalığın arttığına dair bilgiler geliyor. İsmi bizde saklı Galatasaraylı bir yönetici, olayı duyunca şaşkınlığını gizleyemedi. Böylelikle Jo'nun, Florya'dan uzak ve kimsenin kendisini bulamayacağı bir mekan edindiğinden yönetimin haberi olmadığı ortaya çıktı

 

   Yorumlar

 
MuRaT İnCe - YaRaLı CeYLaN izle


Manga - Raptiye rap rap izle


Kurtlar Vadisi Pusu 147.Bölüm


Ataol Behramoğlu - Sevgilimsin


ferhat göçer - vefası eksik yarim


mircte Bir gün daha bitti


Güler Işık - Şu Metrisin Önü Bir Uzun Alan


zerrin özer - ah İstanbul


Kara Gelin


Rüyada Abanoz Görmek - Rüya Tabirleri


sohbetlim 2018 sohbet
sohbetsila
Mobil Chat Nedir? Nasıl Kullanılır
telefonda sohbet etmek
Neden mi Sohbetlim.net
Teknoloji ve Sohbet
sohbetlim-chat
sohbetlim-sohbet
Kesintisiz Sohbet İçin Doğru Adres
Ücretsiz Sohbetin Kaliteli Yeri

Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır SoHBeTLiM.NeT

Desing By NiLdeniZ