..wWw.SohbetLim.net... Türkiye'nin 1 numaraLi Chat SoHBeT OdalariNa hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Hazır mesajlar
  sesli şiirler
  Altın Yumruklar
  Aşka Dair
  bedava program indir
  Canakkale Ozel
  Damar SözLer
  Dini Sohbetler
  Diyet Listeleri
  Evlilik
  FiLm izLe
  Foto Galeri
  Güzel sözler
  Güzeller Galerisi
  Hazır Mirc Kodları
  Hikayeler
  KomikLikLer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mircte Sohbet
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  Nostalji Klipler
  Rüya TabirLeri
  Sohbet Komutları
  Sohbet odaLarı
  SohbetLim özeL videoLar
  Türk Destanları
  Yabancı Video Klipler
  Yemek tarifleri
  şarkı sözleri
  Şiirler
  İletişim
 

      sitemap

 Müjde Ar-a Hapis Cezası

Müjde Ar-a Hapis Cezası Hakaretten Yargılanan Müjde Ar 11 Ay 20 Gün Hapis Cezasına Çarptırıldı Eskişehir Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan'a, televizyon programında "hangi tarlada yetişiyor bu müdürler" diyerek hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan sinema oyuncusu Müjde Ar, 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. Ar'ın cezası 5 yıl ertelendi - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadaslik kurmak isteyenlere  

Okunma

2998
islami sohbet
Haber: Müjde Ar'a Hapis Cezası

Eskişehir Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan'a, televizyon programında "hangi tarlada yetişiyor bu müdürler" diyerek hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan sinema oyuncusu Müjde Ar, 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. Ar'ın cezası 5 yıl ertelendi.

3. Sulh Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan'ın avukatı Hamza Özçifci ve Müjde Ar'ın avukatı Göktürk Vural hazır bulundu.

Hakim, Türk Ceza Kanunu'nun 125/1-2-3a, 53/1-2 maddeleri gereğince hakkında dava açılan Müjde Ar Karakaş'a 11 ay 20 gün hapis cezası kararı verdi ve bu cezayı 5 yıl erteledi. Müjde Ar, 5 yıl içinde benzer suçu işlerse bu Ceza da verilecek cezaya eklenecek.

OLAY

İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan, geçen yıl 17 Mayısta AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilerin okul çantaları, araç ve gereçlerinde kullanılan yabancı hayali kahramanları içeren resim ve figürlerin yerine Nasreddin Hoca ve Keloğlan gibi Türk milli kahramanlarının figür ve resimlerinin kullanılması için çalışmalar yaptıklarını ifade etmişti.

Ceylan, öğrencilerin çantalarında Atatürk, Türk bayrağı, Yunus Emre'yi görmek istediklerini, milli kahramanları Eskişehirspor renkleriyle tasarladıklarını, öğrencilerin kullandığı her şeyin milli olması gerektiğini de kaydetmişti.

Söz konusu çalışmaları, çocukları yabancı kültür istilasından korumak için yaptıklarını ifade eden Ceylan, öğrencilerin araç ve gereçleri ile çantalarında Barbie yerine Keloğlan, Örümcek Adam yerine Yunus Emre, dalmaçyalı köpek yerine Sivrihisar'ın Akbaş köpeğinin kullanılacağını anlatmıştı.

Ceylan, "Neredeyse müstehcenliğe yakın resimler, çocukları hayal dünyasında gezdiriyor, gerçeklerden koparıyor" ifadesini de kullanmıştı. Söz konusu haber 18 Mayısta yazılı ve görsel basında "Barbie yerine Keloğlan kullanılacak" başlığıyla yer almıştı.

Sinema oyuncusu Müjde Ar Karakaş, düzenli olarak yayınına katıldığı "Haydi Gel Bizimle Ol" adlı programda Eskişehir Milli Eğitim Müdürü Ceylan'ı kastederek, "Bunun adı sübyancılıktır. Hangi tarlada yetişiyor bu Milli Eğitim Müdürleri" demişti.

 

   Yorumlar

 
Ugur Isilak - Gemileri Yakiyorum


KIYÂMET ALAMETLERİ


smacdown rvd vs jeff hardy european


KeKiLLi - MuRaT İnCe BuZDuM


Gaya’ya Dönüş Back to Gaya türkçe çizgi film izle


Hasan Dursun - Annecigim dinle


Gözlerim beni deşifre ediyor senden uzakta


CaNFeZa - KenDiMDen öTe BiR YeR


Ekin - Damat


yaRimCe sohbet odaları


sohbetlim 2018 sohbet
sohbetsila
Mobil Chat Nedir? Nasıl Kullanılır
telefonda sohbet etmek
Neden mi Sohbetlim.net
Teknoloji ve Sohbet
sohbetlim-chat
sohbetlim-sohbet
Kesintisiz Sohbet İçin Doğru Adres
Ücretsiz Sohbetin Kaliteli Yeri

Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır SoHBeTLiM.NeT

Desing By NiLdeniZ