..wWw.SohbetLim.net... Türkiye'nin 1 numaraLi Chat SoHBeT OdalariNa hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Hazır mesajlar
  sesli şiirler
  Altın Yumruklar
  Aşka Dair
  bedava program indir
  Canakkale Ozel
  Damar SözLer
  Dini Sohbetler
  Diyet Listeleri
  Evlilik
  FiLm izLe
  Foto Galeri
  Güzel sözler
  Güzeller Galerisi
  Hazır Mirc Kodları
  Hikayeler
  KomikLikLer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mircte Sohbet
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  Nostalji Klipler
  Rüya TabirLeri
  Sohbet Komutları
  Sohbet odaLarı
  SohbetLim özeL videoLar
  Türk Destanları
  Yabancı Video Klipler
  Yemek tarifleri
  şarkı sözleri
  Şiirler
  İletişim
 

      sitemap

 Babalık Davası Açıyor

Babalık Davası Açıyor Efe Önbilgin’in “Deniz’e cip hediye ettim Efe Önbilgin’in “Deniz’e cip hediye ettim. O cipi benden habersiz sattı” diyerek 86 bin TL’lik alacak davası açması, ardından Deniz Akkaya’nın, “Önce bebeğini nüfusuna alsın” yanıtı, iki eski sevgili arasındaki gerginliği artırdı. Akkaya’nın avukatı Şeyda Yıldırım, ortada hediye bir cipin bulunmadığını belirterek şunları söyledi - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

3004
islami sohbet
Haber: Babalık Davası Açıyor

Deniz, Efe ile ilişkisinden önce cipi almıştı ve 2.5 yıldır taksitini ödüyordu. Doğum için ABD’ye gittiğinde taksitini Efe’nin ödemesini istedi. Efe de bunu kabul etti. Ancak Deniz Amerika’dayken 6 taksit ödenmedi. Zaten 2 taksit ödenmeyip 3’üncü taksitin vadesi gelince banka mevzuat gereği otomatik olarak hesabı kapatır ve kalan taksitlerin de hepsini birden ister. Deniz ABD’den döndüğünde ’hesabınız kapatıldı’ şeklindeki ihbarnameleri görünce Efe’ye söyledi. O da bu kredinin tamamını tabi ki faiziyle ödedi. Deniz daha sonra bebeğinin ihtiyaçları için cipini satınca Efe ödediği taksitlerin parasını istedi. Aslında Efe’nin bu paraya ihtiyacı yok ama Deniz’in canını acıtmak istedi. Mesela önümüzdeki hafta anneler günü. Bu Deniz’in ilk anneler günü ama Efe şimdiye kadar ona bir damla bile almadı. Deniz cipini ihtiyaçtan dolayı sattı. çünkü bebeğine bakmak zorunda, çalışmıyor. Efe ise bebeğe bakmayı mama, bez alma olarak görüyor.”

Avukat Yıldırım, Efe Önbilgin’in bebeği Ayşe’yi henüz nüfusuna almadığını belirterek “Bu yüzden nafaka davası açılamıyor. Hala Ayşe’nin bir nufüs cüzdanı yok. Amerikan pasaportu var ama Türk nüfus cüzdanı yok. Efe bebeği nüfusuna aldıktan sonra Deniz nafaka davası açacak. Efe bebeğin nüfus cüzdanı için gerekli başvuruyu yaptığını söylüyor ama ses seda yok. Belki de bu nafaka davasından dolayı uzatıyor. Normalde 1 yıl içinde Ayşe’yi nüfusuna almalıydı. Almazsa bu sefer Deniz önce babalık davası açacak sonra da nafaka davası. Aslında bu konuda taraf olamam. çünkü Efe de müvekkilim. Dolayısıyla meslek kuralları gereği ikisinin arasındaki ihtilafta yer alamam” dedi.

 

   Yorumlar

 
Güneş rövanş aldı


Duygusal Resimler


timbaland ft justin timberlake-carry out


cengiz kurtoğlu - aşkımıza ağlıyorum


Dondurma Diyeti


Rüyada Açgözlülük görmek, Rüya Tabirleri


Pinhani - Yitirmeden Şarkı Sözü


Kabak Dolması


SıLa - Tam Da BuGüN dinle


Zakkum - Yaralısın


sohbetlim 2018 sohbet
sohbetsila
Mobil Chat Nedir? Nasıl Kullanılır
telefonda sohbet etmek
Neden mi Sohbetlim.net
Teknoloji ve Sohbet
sohbetlim-chat
sohbetlim-sohbet
Kesintisiz Sohbet İçin Doğru Adres
Ücretsiz Sohbetin Kaliteli Yeri

Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır SoHBeTLiM.NeT

Desing By NiLdeniZ