..wWw.SohbetLim.net... Türkiye'nin 1 numaraLi Chat SoHBeT OdalariNa hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Hazır mesajlar
  sesli şiirler
  Altın Yumruklar
  Aşka Dair
  bedava program indir
  Canakkale Ozel
  Damar SözLer
  Dini Sohbetler
  Diyet Listeleri
  Evlilik
  FiLm izLe
  Foto Galeri
  Güzel sözler
  Güzeller Galerisi
  Hazır Mirc Kodları
  Hikayeler
  KomikLikLer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mircte Sohbet
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  Nostalji Klipler
  Rüya TabirLeri
  Sohbet Komutları
  Sohbet odaLarı
  SohbetLim özeL videoLar
  Türk Destanları
  Yabancı Video Klipler
  Yemek tarifleri
  şarkı sözleri
  Şiirler
  İletişim
 

      sitemap

 Çorum'da Ziynet Sali Coşkusu

Çorum'da Ziynet Sali Coşkusu çorum'da Hitit üniversitesi tarafından düzenlenen 4. Bahar Şenliği'nde konser vererek öğrencileri coşturan Ziynet Sali, "Deniz Baykal Genel Başkanlığa geri dönmeli mi?" sorusuna, "Evet geri dönsün" diye cevap verdi. Hitit üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Serdar Kılıçkaplan ise, Sali'nin konserini fakültenin birinci katındaki kapalı bölümde sigara içerek izledi. - - Sohbet ve chat aramalarý - için kullanýcýlarýna hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalarý - damar sözler - aþk sözleri - güzel sözler - canlý sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aþka dair Sohbet arkadaþlýklarý kurmak isteyenlere  

Okunma

4463
islami sohbet
Haber: Çorum'da Ziynet Sali Coşkusu

çorum'da Hitit üniversitesi tarafından düzenlenen 4. Bahar Şenliği'nde konser vererek öğrencileri coşturan Ziynet Sali, "Deniz Baykal Genel Başkanlığa geri dönmeli mi?" sorusuna, "Evet geri dönsün" diye cevap verdi. Hitit üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Serdar Kılıçkaplan ise, Sali'nin konserini fakültenin birinci katındaki kapalı bölümde sigara içerek izledi.

Hitit üniversitesi tarafından düzenlenen 4. Bahar Şenliği'nin açılışında Ziynet Sali konser verdi. Buharaevler Mahallesi'ndeki Fen Edebiyat Fakültesi'nin bahçesindeki konsere yaklaşık 4 bin öğrenci katıldı. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Ziynet Sali, yeni ve eski albümünden söylediği şarkılarla üniversiteli gençleri coşturdu. Derin göğüs dekolteli elbisesi ile izleyenleri büyüleyen Sali, iki saat sahnede kalarak öğrencilere unutulmaz anlar yaşattı. üniversiteli öğrencilerle konser sırasında bir süre sohbet eden Ziynet Sali, orkestrasında yer alan müzisyenlerin de askerlikten kaçmak için üniversite okuduğunu söyledi. Yunanca şarkılar da söyleyen Sali, öğrencileri adeta kendinden geçirdi.

REKTÖR KAPALI ALANDA SİGARA YASAĞINI DELDİ

Hitit üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Serdar Kılıçkaplan ise, konseri fakültenin birinci katındaki kapalı bölümde sigara içerek izledi. Konser sonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali, bu yaz yeni albümünü yetiştiremeyeceğini ancak Ramazan ayı sonunda yeni bir albümle sevenlerinin karşısına çıkacağını belirtti. İnternette CHP lideri Deniz Baykal'a ait olduğu iddia edilen seks görüntülerinin yayınlanmasıyla ilgili de konuşan Sali, "Kötü bir olay. Ben Baykal adına önce insan olarak daha sonra siyasi bir büyüğümüz olarak çok üzüldüm. ülkemiz daha olumlu şeylerle ilgilenmesi lazım" dedi. Sali, "Deniz Baykal Genel Başkanlığa geri dönmeli mi?" sorusuna ise, "Evet geri dönsün" diye cevap verdi.

 

 

 

 

   Yorumlar

 
Sohbet Adabı


FeTTaH CaN - HaZiNe izle


Türkiye-nin en az yakan otomobili


Alper açlık grevine başladı


Clones Of Bruce Lee - Bruce 1 vs Bolo


Rahat oturma odaları


maroon 5 - misery


Gökhan Tepe - Bu Yüzden


Bir Bakışımla Tavlıyorum


Yusuf Güney ft. Rafet El Roman - Aşka İnat


sohbetlim 2018 sohbet
sohbetsila
Mobil Chat Nedir? Nasıl Kullanılır
telefonda sohbet etmek
Neden mi Sohbetlim.net
Teknoloji ve Sohbet
sohbetlim-chat
sohbetlim-sohbet
Kesintisiz Sohbet İçin Doğru Adres
Ücretsiz Sohbetin Kaliteli Yeri

Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır SoHBeTLiM.NeT

Desing By NiLdeniZ