..wWw.SohbetLim.net... Türkiye'nin 1 numaraLi Chat SoHBeT OdalariNa hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Hazır mesajlar
  sesli şiirler
  Altın Yumruklar
  Aşka Dair
  bedava program indir
  Canakkale Ozel
  Damar SözLer
  Dini Sohbetler
  Diyet Listeleri
  Evlilik
  FiLm izLe
  Foto Galeri
  Güzel sözler
  Güzeller Galerisi
  Hazır Mirc Kodları
  Hikayeler
  KomikLikLer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mircte Sohbet
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  Nostalji Klipler
  Rüya TabirLeri
  Sohbet Komutları
  Sohbet odaLarı
  SohbetLim özeL videoLar
  Türk Destanları
  Yabancı Video Klipler
  Yemek tarifleri
  şarkı sözleri
  Şiirler
  İletişim
 

      sitemap

 Gülben Ergen-e, Sosyal Girişimcilik- Ödülü

Gülben Ergen-e, Sosyal Girişimcilik- Ödülü Erdem SüREK- Burak GEZEN/Çanakkale, (DHA) Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (çTSO) İl Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen 'Önder Kadın' konulu konferansta Gülben Ergen'e, 'Yılın Sosyal Girişimcilik Projesi Ödülü' verildi - - Sohbet ve chat aramalarý - için kullanýcýlarýna hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalarý - damar sözler - aþk sözleri - güzel sözler - canlý sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aþka dair Sohbet arkadaþlýklarý kurmak isteyenlere  

Okunma

3162
islami sohbet
Haber: Gülben Ergen'e, 'Sosyal Girişimcilik' Ödülü

çTSO koordinatörlüğünde çalışmalarını yürüten İl Kadın Girişimciler Kurulu'nca düzenlenen 'Önder Kadın' konulu konferans Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (çOMü) Anafartalar Kampusu Süleyman Demirel Konferans Salonu'nda gerçekleşti. Girişimci kadınların büyük ilgi gösterdiği konferansa Çanakkale Vali Yardımcısı Tahir Demir, çOMü Rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir ve Defterdar Sacide Şakar da katıldı. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aynur Bektaş, TBMM üstün Hizmet Ödülü sahibi çanakkaleli girişimci Fernur Sözen ile Gülben Ergen yaptıkları konuşmalarda, kadınların girişimcilikteki önemine değindi.

çTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu'nca 'çocuklar Gülsün Diye' kampanyasındaki rolü nedeniyle 'Yılın Sosyal Girişimcilik Projesi Ödülü' verilen Gülben Ergen, "Benim için ülkemin başkenti Çanakkale'dir. Eşim Mustafa Erdoğan, 'Ben Troyalıyım' diye ayakta duran birisi ve geçtiğimiz yıl Çanakkale'de onur ödülü almıştı. O bir çanakkaleli" dedi.

Kadınlara verilen haklara değinen Ergen, şöyle devam etti:

"Bazı haklar verilmiyor, almak lazım. Kimse de getirip önümüze sunmuyor. Bu yüzden biz hanımlara çok büyük görevler düşüyor. Bana soruyorlar, '3 çocuğunuz var. Bu kadar işi nasıl bir arada yapıyorsunuz' diye. Bana iş gelmiyor ki yaptıklarım bir kere her şeyden önce. Ruhumu ve bedenimi çok seviyorum ve sayıyorum. O kadar inançlıyım ki, inançlarım kendime olan saygımı daha da çoğaltıyor. Bugüne kadar çok sayıda sosyal sorumluluk projesinde görev aldım. Bugün ise 'çocuklar Gülsün Diye' kampanyası beni şereflendirdi ve taçlandırdı. Bu kampanyanın bu kadar kısa sürede aldığı ikinci ödül bu. Bu kampanyanın sözcüsüyüm sadece ben. çünkü benim sahip olduğum ışık, şöhret çocuklar Gülsün Diye kampanyasına önemli katkı sağlıyor. Bu yüzden çok mutluyum. Bu sosyal sorumluluk projesinde, kendimi gerçekten vazifeli hissediyorum. çünkü ülkemizde fırsat eşitsizliği çok zor bir durum. çocuk söz konusu olduğu zaman. çocuklarımızın o kadar çok sevilmeye ve güven duygusunu hissetmeye ihtiyacı var ki, hepimizin hayattaki bütün başarılarımız, başarısızlıklarımız, komplekslerimiz, acılarımız, her şeyimiz 0-6 yaş arasında depolanmış. Bu yüzden okul öncesi eğitimin çok önemli."

Konuşmaların ardından TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı işkadını Aynur Bektaş ile İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Meltem çetin tarafından Gülben Ergen'e, Sosyal Girişimcilik Projesi Ödülü olarak at başlı seramik testi hediye edildi. Konferansa konuşmacı olarak katılan Aynur Bektaş'a da çTSO Başkanı İlhami Tezcan ve çOMü Rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir tarafından katılımları nedeniyle at başlı testi sunuldu.

çTSO tarafından başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkür plaketi verilen çanakkaleli girişimci Fernur Sözen ise ödülünü Vali Yardımcısı Tahir Demir'in elinden aldı

 

   Yorumlar

 
Güçlü Soydemir - Hazalım izle


Burcu Güneş Balkan Panayırı'nda


Mustafa Yıldızdogan - Utancımdan 2010


Kraliçe, Krala Konuk Oluyor


Ercan Demirel - Umudum Var


Zara ve Kubat Düeti


Mustafa Sandal - Demo


G.Saray bombayı patlatıyor


Kandil Mesajları


gizlesene


sohbetlim 2018 sohbet
sohbetsila
Mobil Chat Nedir? Nasıl Kullanılır
telefonda sohbet etmek
Neden mi Sohbetlim.net
Teknoloji ve Sohbet
sohbetlim-chat
sohbetlim-sohbet
Kesintisiz Sohbet İçin Doğru Adres
Ücretsiz Sohbetin Kaliteli Yeri

Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır SoHBeTLiM.NeT

Desing By NiLdeniZ