..wWw.SohbetLim.net... Türkiye'nin 1 numaraLi Chat SoHBeT OdalariNa hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Hazır mesajlar
  sesli şiirler
  Altın Yumruklar
  Aşka Dair
  bedava program indir
  Canakkale Ozel
  Damar SözLer
  Dini Sohbetler
  Diyet Listeleri
  Evlilik
  FiLm izLe
  Foto Galeri
  Güzel sözler
  Güzeller Galerisi
  Hazır Mirc Kodları
  Hikayeler
  KomikLikLer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mircte Sohbet
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  Nostalji Klipler
  Rüya TabirLeri
  Sohbet Komutları
  Sohbet odaLarı
  SohbetLim özeL videoLar
  Türk Destanları
  Yabancı Video Klipler
  Yemek tarifleri
  şarkı sözleri
  Şiirler
  İletişim
 

      sitemap

 Demet Akalın - Dan Şok Açıklamalar

Demet Akalın - Dan Şok Açıklamalar Bir Radyo programına katılan Demet Akalın olay yaratacak açıklamalar yaptı Eurovision şarkı yarışmasının uğursuzluğuna inandığını söyleyen Demet Akalın, "Tecrübe" adlı şarkısına çektiği ilk klipi yok ettiğini ve o klipi kimsenin görmemesi için imha ettiğini söyledi. Demet Akalın Michael Kuyucu'ya artık Twitter'da olmadığını ve twitter'dan ani bir kararla çıktığını açıkladı. Twitter'dan çıkma sebebini açıklayan yorumcu çocuk yapma konusundaki düşüncesine açıklık getirirken , Serdar Ortaç'a da gönderme de bulunarak "şu ana kadar yapılan en iyi albümler Hande'nin albümü ile benim albümüm şimdi Ortaç'a bakacağız" dedi.Demet Akalın Michael Kuyucu'ya şampiyon adayını da açıkladı - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

4739
islami sohbet
Haber: Demet Akalın 'Dan Şok Açıklamalar

Eurovision şarkı yarışmasının uğursuzluğuna inandığını söyleyen Demet Akalın, "Tecrübe" adlı şarkısına çektiği ilk klipi yok ettiğini ve o klipi kimsenin görmemesi için imha ettiğini söyledi. Demet Akalın Michael Kuyucu'ya artık Twitter'da olmadığını ve twitter'dan ani bir kararla çıktığını açıkladı. Twitter'dan çıkma sebebini açıklayan yorumcu çocuk yapma konusundaki düşüncesine açıklık getirirken , Serdar Ortaç'a da gönderme de bulunarak "şu ana kadar yapılan en iyi albümler Hande'nin albümü ile benim albümüm şimdi Ortaç'a bakacağız" dedi.Demet Akalın Michael Kuyucu'ya şampiyon adayını da açıkladı.

İşte Demet Akalın'ın Michael Show'a yaptığı özel açıklamalar

Twitter'ımı Kapattım Ama Piknik Sözüm Baki

Twitter'daki takipçilerime bir sözüm vardı , "20-25 kişi Bursa'ya İskender yemeğe gideceğiz" bu sözüm bakii…Bursa'ya gidecek olmamızın .Bursaspor ile alakası yok ama…." Michael Kuyucu'nun ona bu sene kimin şampiyon olmasını istersin sorusunu sorması üzerine "Bir Beşiktaş'lıyım Bursaspor'un şampiyon olmasını istiyorum" yanıtını verdi.

Demet Akalın artık twitter'dan çıktığını söyledi , bunun sebebini ise şöyle açıkladı : "Twitter'dan çıktım, bir süre sonra hastalık oldu bende, insanların sigara alışkanlığı gibi. Sanki oranın büyüsü de bozuldu gibi…Artık girmeyeceğim. Bütün artistliğimin ve starlığımın orada yok olduğunu gördüm..İnsan yanına gelince tir tir titriyor, ama oradan sana sen diye hitap ediyor..Bir gece düşündüm ve ani karar vererek kapattım, asla da açmayacağım. Ben ne Facebook'ta varım ne de Twitter'da..Hiç bir sosyal paylaşım sitesinde yokum.Bunu herkes bilsin. Benim ile ilgili konser haberlerini www.demetakalin.com.tr den takip edebilirler.

Çöpe attığım klipimi kimse göremeyecek !

"Tecrübe"ye çektiğim ilk klipim içime sinmedi çünkü bana anlatılan şeyle yapılan şeyin daha güzeli vardı, daha önce yapılmıştı. Orijinali vardı yani…Bu yüzden kullanmak istemedim. Orada futbol oynayan iki takım vardı, "Tecrübe" ile "Futbol" güzel uyum olur diye düşündüm ama yapılmışı varmış , daha sonra zarar göreceğime baştan zarar göreyim dedim ve o klipi iptal ettim. O klipte kızlar ve erkekler çamur içinde futbol oynadı, ben fonda martı gibiydim.Kızlar zatüre bile olmuşlardır o klip yüzünden.. O klipi yok ettim, hamlarını bile aldım yok ettim o klipi kimse göremeyecek.

İkinci Klipimde Eşimi Oynattım

"Tecübe"den sonra ikinci klipimi "Evli, Mutlu, Çocuklu" adlı şarkıma çektim. Klipte oynattığım model içime sinmedi , Klipin sonunda, Önder'i aradım "bir takım elbise alıp gelirmisin" dedim yani klipte kocamı oynattım. Klipte oynattığımız çocuğu son anda değiştirip eşimi oynattım.

Eurovision Uğursuz Geliyor !

Ben bu güne kadar hiç Eurovision'la alakalı yorum yapmadım, çünkü benim yabancı dilim zayıf.Biliyorsunuz şimdi hep İngilizce şarkı gündemde….Ancak şunu söyleyebilirim.: Bana Eurovision çok enteresan gelmiyor, bir de Eurovision'un uğursuzluğuna inanıyorum…Gidenlerin halini gördük, sonrasında duraklıyor.

Çoluk Çocuk Yok !

Michael Kuyucu Demet Akalın'a " ne zaman çoluğa çocuğa karışacaksın" diye sordu. Demet Akalın'ın yanıtı çok net oldu :"Yakın zamanda değil" yanıtını verdi.

Ortaç'a Bakacağız

Daha önce söylediğim "Bu seneni albümleri Hande Yener ile benim albümü" sözümün hala arkasındayım…Bu senenin albümü "Hande Yener ile benim albümüm, yani şu ana kadar biziz..Ortaç'a bakacağız şimdi" diyerek Serdar Ortaç'a gönderme yaptı

 

   Yorumlar

 
badem - bir an için izle


Gerçeğe Çağrı - TotaL RecaLL


Doğuş - göğsümde uyu aşkım


Burcu Güneş - Selami Şahin, Ben Bir Tek Adam Sevdim


SeVDa işLe YüreğiMe


Yasemin Pulat - Sana Yazdım


2012 yatak odası dekorasyon


Sophie Ellis-Bextor Dial My Number


Işın Karaca - Dert Bende Derman Sende


Bu Mağara İçine Bir Gökdelen Alacak Kadar Büyük!


sohbetlim 2018 sohbet
sohbetsila
Mobil Chat Nedir? Nasıl Kullanılır
telefonda sohbet etmek
Neden mi Sohbetlim.net
Teknoloji ve Sohbet
sohbetlim-chat
sohbetlim-sohbet
Kesintisiz Sohbet İçin Doğru Adres
Ücretsiz Sohbetin Kaliteli Yeri

Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır SoHBeTLiM.NeT

Desing By NiLdeniZ