..wWw.SohbetLim.net... Türkiye'nin 1 numaraLi Chat SoHBeT OdalariNa hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Hazır mesajlar
  sesli şiirler
  Altın Yumruklar
  Aşka Dair
  bedava program indir
  Canakkale Ozel
  Damar SözLer
  Dini Sohbetler
  Diyet Listeleri
  Evlilik
  FiLm izLe
  Foto Galeri
  Güzel sözler
  Güzeller Galerisi
  Hazır Mirc Kodları
  Hikayeler
  KomikLikLer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mircte Sohbet
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  Nostalji Klipler
  Rüya TabirLeri
  Sohbet Komutları
  Sohbet odaLarı
  SohbetLim özeL videoLar
  Türk Destanları
  Yabancı Video Klipler
  Yemek tarifleri
  şarkı sözleri
  Şiirler
  İletişim
 

      sitemap

 Lost'ta Final Zamanı

Lost'ta Final Zamanı Altı yıldır her bölümü merak ile beklenen Lost nasıl sonlanacak? Tüm dünya tarafından büyük ilgiyle izlenen "LOST"un tüm soruların cevap bulacağı dizi finali, 23 Mayıs'ı 24 Mayıs'a bağlayan gecenin sabahı Amerika'yla aynı anda DiziMax'da Film izle, Sinema izle, Bedava film izle, Online Film izle, Online İzle,Online Film İzle,Online Sinema, Duygusal Film izle, Online sinema izle, Full film izle,film izle,Vizyon Filmleri izle , Full izle , Türkçe film izle , Tam ekran film izle , Onlinefilmci, izle, Film, Filmi, Filmini izle, Full, Korku filmi izle, Savaş filmleri izle - izle - online film izle - iron man 2 - son istasyon Aksiyon Filmleri izle - Bilim Kurgu Filmleri izle - Komedi Filmi izle - Korku Filmi izle - Fantastik Film izle - Polisiye Film izle - Savaş Filmleri izle - Dram Filmleri izle - Romantik Film izle - Belgesel izle - Yabancı Film izle - Flim izle - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

2792
islami sohbet
Haber: Lost'ta Final Zamanı

Tüm dünya tarafından büyük ilgiyle izlenen "LOST"un tüm soruların cevap bulacağı dizi finali, 23 Mayıs'ı 24 Mayıs'a bağlayan gecenin sabahı Amerika'yla aynı anda DiziMax'da…

Lost, DiziMax'da Amerika'yla aynı anda 23 Mayıs Pazar'ı 24 Mayıs Pazartesi'ne bağlayan gecenin sabahı saat 05:00 ile 09:00 arası yayınlanarak sevenlerine veda edecek. Dört saat boyunca ekrana gelecek Lost'ta, "The End" adlı iki saatlik final bölümünden önce iki saat boyunca şimdiye kadar dizide neler olup bittiğini özetleyen iki özel bölüm gösterilecek.

Altı yıldır her bölümü merak ile beklenen Lost nasıl sonlanacak? Hala pek çok yanıtlanmamış soru var. Sayıların (4, 8, 15, 16, 23, 42) anlamı ne? Neden adaya onlar düştü ve aralarındaki bağ ne? Kara Duman ve Jacob ne? Eski Mısırlıların adayla ne gibi bir bağlantısı var? Walt ve Aaron'a ne oldu? Widmore ve Ben adayı neden istiyorlar?

Yapımcı David Lindelof'un sezon başında yaptığı açıklamada söylediği gibi merak edilen bütün soruların cevapları finalde verilecek. Lindelof ve Carlton Cuse'un ne gibi sürprizler hazırladıklarını öğrenmek için Lost'un DiziMax'da yayınlanacak muhteşem vedasını kaçırmayın!

Kısaca sezonlara göz atacak olursak;

1. sezon Oceanic Havayolları'nın Sidney-Los Angeles seferini yapan 815 sefer sayılı uçağı, gizemli bir adaya düşer. Adada mahsur kalan kazazedelerin, yaşayabilmeleri için yiyecek ve içecekten çok daha fazlasına ihtiyaçları vardır. Yaşamları, ormanın içinde dolaşan görünmeyen bir yaratık, kutup ayısı, deli Fransız kadın Rousseau ve "Diğerleri" diye bilinen adanın sakinleri gibi gizemli varlıkların tehdidi altındadır.

 

2. sezon kazadan sonraki 45 günü anlatır. Hikayenin çoğunu, kazazedeler ile "Diğerleri" arasındaki anlaşmazlıklar oluşturur. Bu sezon, Desmond'ın yıllardır yaşadığı dünyaya ve "DHARMA"ya da giriş yaparız. Sezon boyunca kahramanlarımız gözü kör bir şekilde o numaraları bilgisayara girerler. Uçağın kuyruğundan hayatta kalanlarla tanışırız ve bu yeni gruptan Mr. Eko, adada önemli bir tema olan inancı savunurken, Locke da mantığın sesi olur. Geriye dönüşlerle karakterler arasında rastlantıyla açıklanamayacak bağlantılar olduğunu görürüz.

3. sezonda hikayeye, kazadan sonraki 67. gün ile devam edilir. Bu sezonda "Diğerleri"nin dünyasına resmen giriş yaparız. "Diğerleri"nin lideri Ben'in ve Juliette'in gizemli geçmişleri hakkında bilgi ediniriz. Kazazedeler ile "Diğerleri" arasında çatışma en uç noktaya taşınır. Kazazedeler, adanın yakınındaki gemi ile iletişime geçmeyi başarır. Adada romantizmin en çok yaşandığı sezon da bu sezon olur.

4. sezonda kazazedeler, adanın yakınlarındaki Kahana gemisinden gelenlerle anlaşmaya çalışır. Altı kazazede adadan kurtulmayı başarır. Sezon boyunca bu altı kişinin adadan kurtulduktan sonraki yaşamları ileriye gidişlerle gösterilir.

5. sezonda kazazedelerin hikayeleri iki zaman çizgisi üzerinden anlatılır. Adanın zamanda geçmişe ve geleceğe gitmesiyle başlayan ve sonunda 1974 yılında duran ilk zaman çizgisinde adada kalan kazazedeler, birer "DHARMA" üyesi olur. İkinci zaman çizgisi ise adadan ayrılanların Ajira Havayolları'nın 316 sefer sayılı uçuşuyla adaya dönmeye çalıştıkları 2007 yılıdır.

6. ve son sezon iki zaman çizgisinden oluşmaktadır. Her iki çizgi de 5. sezon finalinde hidrojen bombasının patlamasıyla ortaya çıkar. İlk zaman çizgisi, 815 sefer sayılı uçağın kaza yapmadan indiği alternatif bir zamanı göstermekte olan 'flash sideway'lerden oluşmaktadır. 2. zaman çizgisinde ise kazazedeler, 2007'ye gider, Jacob'ın ölümü ve Kara Duman'la başa çıkmaya çalışır…

Sırların çözüldüğü dizi finali DiziMax ekranlarında, Digiturk PLUS 305 numaralı DiziMaxHD'de yüksek çözünürlük kalitesinde sizlerle olacak

 

 

 

 

 

 

   Yorumlar

 
BeDiRHaN GöKÇe - BaŞıM GöZüM ÜsTüNe dinle


Özlem Tekin - Bana Bişey Olmaz


Hiç Tereddüt Etmeden Atıldı


No Doubt - Hey baby


aslı kökçe - beyaz atlı prens 2011


grup hepsi - canıma değsin


Ne ZaMaN EskiYor SevgiLer - İclaL AydıN


Ali KıNıK - KurtLar SoFRASı izle


Jessica Simpson fotoğrafları


MÜSLÜM GÜRSES - MERHAMET DİLEME BENDEN


sohbetlim 2018 sohbet
sohbetsila
Mobil Chat Nedir? Nasıl Kullanılır
telefonda sohbet etmek
Neden mi Sohbetlim.net
Teknoloji ve Sohbet
sohbetlim-chat
sohbetlim-sohbet
Kesintisiz Sohbet İçin Doğru Adres
Ücretsiz Sohbetin Kaliteli Yeri

Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır SoHBeTLiM.NeT

Desing By NiLdeniZ