..wWw.SohbetLim.net... Türkiye'nin 1 numaraLi Chat SoHBeT OdalariNa hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Hazır mesajlar
  sesli şiirler
  Altın Yumruklar
  Aşka Dair
  bedava program indir
  Canakkale Ozel
  Damar SözLer
  Dini Sohbetler
  Diyet Listeleri
  Evlilik
  FiLm izLe
  Foto Galeri
  Güzel sözler
  Güzeller Galerisi
  Hazır Mirc Kodları
  Hikayeler
  KomikLikLer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mircte Sohbet
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  Nostalji Klipler
  Rüya TabirLeri
  Sohbet Komutları
  Sohbet odaLarı
  SohbetLim özeL videoLar
  Türk Destanları
  Yabancı Video Klipler
  Yemek tarifleri
  şarkı sözleri
  Şiirler
  İletişim
 

      sitemap

 Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0

golaks kalite yönetim - Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 - Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 download, Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 full download, Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 full indir, Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 indir - - Sohbet ve chat aramalarý - için kullanýcýlarýna hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalarý - damar sözler - aþk sözleri - güzel sözler - canlý sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aþka dair Sohbet arkadaþlýklarý kurmak isteyenlere  

Okunma

2757
islami sohbet

Üreticiden : Golaks Kalite Yönetim Sistemi Windows işletim sistemleri üzerinde çalışabilmekte ve Server maliyeti getirmemektedir. Mevcut kalite sisteminizdeki tüm dökümanlar ve faaliyetlere ait verilerinizi Kalite Sistemine pratik ve hızlı bir biçimde adaptasyonunu sağlayabilirsiniz.

ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP, SA 8000, EN ISO/IEC 17025, ISO 17799, ISO/TS 16949, VDA, ISO 13485 vb. kalite belgelerine sahip ya da bu belgeleri almak isteyen şirketlerin kalite dokümanlarının elektronik ortamda yönetimini sağlayan modüldür. Kalite takip modülü tüm dokümantasyonları elektronik ortamda izlemenizi ve revize etmenizi de sağlamaktadır. Bu modül içerisinde dokuman oluşturma, revizyon ve arşiv işlemlerini yapabilmenizin yanı sıra kalite dokümanlarınızı sınıflandırabilir ve departmanlara göre gruplandırabilirsiniz. Bu da aranılan tüm evraklara kolay ve çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kontrollü dokuman dağıtımı yapabilir, istenilen dokumanlar için değiştirilememe, kopyalanamama ve yazıcı çıktısının alınamaması şeklinde kısıtlamalar getirilebilir, farklı kullanıcı grupları oluşturarak ta bu kullanıcı gruplarının hangi dokümanlara giriş izni olup, olmadığını belirleyebilir ve bu sayede tüm dokümanların güvenliğini en üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Yeni dökuman ve revizyon talebinde bulunabilir, talepte bulunulan dokümanların takibini yapabilir, yeni dokuman yayınlandığında, ilgili kişilerin onayına sunabilir ve sonuçlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca yayınlanan veya revize edilen dokumanlar için ilgili kişilere mesaj gönderebilir ve bu kişilerin görüşlerini alabilirsiniz.

Dokuman yönetimi modülünde; dosya arşivini, kalite dokuman arşivini ve revizyon arşivini ayrı ayrı takip edebilir, arşivdeki dokümanların nerede saklandıklarını, ne zaman imha edileceklerini, imha şekillerini ve bu dokümanların ayrıntılı raporlamalarını yapabilirsiniz.

Tüm kalite dokümanlarına, kategorize edilmiş biçimde kolaylıkla ulaşabilir, ulaştığınız dokümanların içeriğini okuyabilir aynı zamanda bu dokümanların ek formlarını, bağlantılı dokümanlarını ve revizyon geçmişini inceleyebilirsiniz.

Kayıtlı dokümanların içerisinden arama yapabilir ve bulunan dokümanları ekranda görüntüleyebilirsiniz. Mevcut tüm dokuman kayıtlarını yapılan sabit raporlamalara bağlı kalmayıp Word, Excel, txt, html, xml gibi farklı formatlara da dönüştürerek istediğiniz şekilde raporlama yapabilirsiniz.

Dokuman yönetimi modülü sayesinde, dokümanları elektronik ortama taşıyarak kağıt israfını ortadan kaldırabilir ve de kullanıcıların dokümanlara daha kolay erişimini sağlayarak firma içerisinde dokümanların daha etkin kullanımını sağlayabilirsiniz.

indir

 

   Yorumlar

 
Andrea Banica - Samba


Küçük Ahmet - Annem ilahileri izle


Soner Arıca - Yeliz - Neredeydin


NurettiN Rençber -YaLnızLığa SerenaT


bazi insanlar


Erkin Koray - Anma Arkadaş


hayko cepkin sıkı tutun rock tatili foça 2010


İste Servet in yeni takımı


Hakyolİslam


Burcu Güneş - Selami Şahin - Ben Bir Tek Adam Sevdim


sohbetlim 2018 sohbet
sohbetsila
Mobil Chat Nedir? Nasıl Kullanılır
telefonda sohbet etmek
Neden mi Sohbetlim.net
Teknoloji ve Sohbet
sohbetlim-chat
sohbetlim-sohbet
Kesintisiz Sohbet İçin Doğru Adres
Ücretsiz Sohbetin Kaliteli Yeri

Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır SoHBeTLiM.NeT

Desing By NiLdeniZ