..wWw.SohbetLim.net... Türkiye'nin 1 numaraLi Chat SoHBeT OdalariNa hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Hazır mesajlar
  sesli şiirler
  Altın Yumruklar
  Aşka Dair
  bedava program indir
  Canakkale Ozel
  Damar SözLer
  Dini Sohbetler
  Diyet Listeleri
  Evlilik
  FiLm izLe
  Foto Galeri
  Güzel sözler
  Güzeller Galerisi
  Hazır Mirc Kodları
  Hikayeler
  KomikLikLer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mircte Sohbet
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  Nostalji Klipler
  Rüya TabirLeri
  Sohbet Komutları
  Sohbet odaLarı
  SohbetLim özeL videoLar
  Türk Destanları
  Yabancı Video Klipler
  Yemek tarifleri
  şarkı sözleri
  Şiirler
  İletişim
 

      sitemap

 Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.3

Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.3 download, Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.3 FULL, Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.3 full download, Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.3 full indir, Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.3 indir, erya güvenlik kamerası full - - Sohbet ve chat aramalarý - için kullanýcýlarýna hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalarý - damar sözler - aþk sözleri - güzel sözler - canlý sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aþka dair Sohbet arkadaþlýklarý kurmak isteyenlere  

Okunma

3613
islami sohbet

Üreticiden: Bu program herhangi bir web kamerası ile görüntü almanız amacıyla üretilmiştir. İsterseniz belirlediğiniz aralıklarda, isterseniz de harekete duyarlı olarak görüntü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece web kameranızı bir güvenlik kamerasına dönüştürmeniz mümkündür. Programın çektiği görüntüler günlük dosyalar halinde tuttuğu için istediğiniz güne ait görüntülere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca çekilen resimleri slayt gösterisi şeklinde de izleyebilirsiniz. İstediğiniz kayıtları belirleyeceğiniz bir klasöre aktarıp yedekleyebilirsiniz.

Bu sürümdeki Yenilikler:
Otomatik kayıt silme özelliği eklenmiştir.
Yerel ağdan ya da internet üzerinden kamera görüntülerinize ulaşma imkanı sağlanmıştır.
Görüntülerin üzerine tarih ve saat ekleme imkanı sağlanmıştır.
Önceki sürümdeki hatalar giderilmiştir.

Programın Genel Özellikleri:

Her türlü kamera ile uyum
Programı her türlü görüntüleme aygıtı ( WebCam, DV Kamera, TV Kartı vb.) ile kullanabilirsiniz. Özellikle web kameraları ile oldukça ekonomik ve kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle küçük işyerleri için 4 kameralı güvenlik sistemlerini oldukça ekonomik bir şekilde kurabilirsiniz. Güvenik Kamera sistemi için büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz.
Web kameraları genellikle 5 metreden uzun USB kablolarıyla çalışmaz, bunun nedeni bilgisayarın sağladığı enerjinin kablo uzunluğu sebebi ile kamerayı çalıştıramamasıdır. Bu konuda çözüm olarak kendinden adaptörlü USB Hub cihazları önerilebilir. Uygun fiyatlara da bulabileceğiniz bu tür bir cihaz sayesinde kamera kablonuzu çok daha uzun kullanabilirsiniz. Çünkü bu tür cihazlar bilgisayarın sağladığı akıma ek olarak kendileri de devreye akım verdikleri için kameraların uzun kablolarla çalışmama problemi ortadan kalkacaktır.

Çoklu kamera desteği
Program 4 kameraya kadar destek sunmaktadır. Aynı anda 4 kamerayı bilgisayarınıza bağlayarak iyi bir güvenlik sistemi kurmanız mümkündür. Ortalama bir bilgisayar ile bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı
Program oldukça sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Böylece programı başka birine ihtiyaç duymadan kurabilir ve ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Kamera seçimini otomatik ya da manual olarak yapabilirsiniz. Otomatik seçimde sisteminizdeki ilk 4 kamera algılanır ve programın ekranında gösterilir. Manual seçimde ise kameraları kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu ayarları bir kez yapmanız yeterlidir. Program bilgisayar açıldığında otomatik devreye girer ve kameralara bağlanır. Dilerseniz programı arka plana gizleyip bilgisayarda diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Harekete duyarlı çalışma özelliği
Programın harekete duyarlı kayıt özelliği sayesinde, ortamda hareket algılandığında kayıt yapabilirsiniz. Böylece harddiskinizde alan tasarrufu sağlarsınız. Hassasiyet ayarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca sürekli kayıt modu ile, belirleyeceğiniz periyotlarda resim kaydını ya da sürekli olarak video kaydını gerçekleştirebilirsiniz.

Çekilen Görüntülere Erişim Kolaylığı
Program videoları ya da resimleri günlük dosyalar halinde kaydeder. Ayrıca her bir kameranın görüntüsünü de ayrı klasörlerde saklar. Böylece istediğiniz tarih ve kameranın resimlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Resimlerin çekilme saatini de görebilirsiniz. İlerleme çubuğu sayesinde istediğiniz andaki kayıtlara kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük kayıtların tümünü ya da istediğiniz bir kaydı bilgisayarınızdaki başka bir yere aktarabilirsiniz. Böylece kayıtlarınızı başka bir depolama aygıtına (CD, DVD, USB HDD, Flash Bellek vb.) kaydedebilirsiniz.
Sıkıştırılmış Video Kaydı
Program 4 kameradan da aynı anda video kaydı yapabilir. Bunun için sisteminize bir kodek paketi yüklemeniz gerekmektedir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kodekleri indirmek için tıklayınız.
Bu konuda K-Lite Mega Codec Pack oldukça iyi bir çözüm olabilir. Video kaydının resim kaydına göre çok daha fazla yer tutacağı unutulmamalıdır.

Gizlilik Modu
Gizlilik modu sayesinde programın çalışmasını gizleyebilirsiniz. Böylece program kimseye görünmeden arka planda çalışmaya devam eder. Tekrar görünür hale gelebilmesi için dörtlü bir tuş kombinasyonu kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca gizlilk modunda programa parola koruması da ekleyebilirsiniz. Böylece programa erişim güvenliği sağlanmış olur.

Alan Tasarrufu
Programın video ve resim olmak üzere iki farklı kayıt modu vardır. Eğer bilgisayarınızda alan sorunu varsa ve konfigürasyonu iyi değilse resim kaydını kullanarak alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. ayrıca resimlerin kalitesini de belirleme imkanına sahipsiniz. Diğer taraftan videolar da sıkıştırılarak kaydedildiğinden dolayı çok büyük bir alan kaplamamaktadır. Fakat 4 kameradan aynı anda video kaydının hem bilgisayarınızda yavaşlamaya neden olacağı, hem de kayıtların çok daha fazla yer kaplayacağı unutulmamalıdır.

Alarm Özelliği
Alarm özelliği aktif hale getirildikten 5 dakika sonra program belirlenen kameralarda harekete duyarlı olarak sesli ve mail yoluyla bildirimde bulunur. Hareket algılandığı anda ikişer saniye arayla fotoğraf çeker ve bu fotoğrafları belirleyeceğiniz bir mail adresine gönderir. Böylece eviniz ya da iş yerinizde bir hareketlilik meydana geldiğinde durumdan haberdar olursunuz. Bildirim gönderildikten 5 dakika sonra alarm tekrar devreye girer ve hareket izleme aktif hale gelir. Bu olay 5 dakikalık periyotlar halinde sürekli devam eder.

Otomaitk Kayıt Silme
Harddiskinizin dolmaması için zamanla kayıtları silmeniz ya da başka bir depolama aygıtına aktarmanız gerekmetedir. Kayıtlar çok biriktiğinde bu kayıt silme işlemini kullanıcının manuel yapması hayli zamanını alacaktır. Bu yüzden programa otomatik kayıt silme özelliği eklenmiştir. Belirleyeceğiniz gün sayısından eski olan kayıtlar program tarafından otomatik olarak silinecek böylece harddiskinizin dolup kayıt programı yaşama ihtimali ortadan kalkacaktır.

Uzaktan Erişim
Programa yerel ağdan ya da internet üzerinden erişebilirsiniz. Bunun için uzaktaki bilgisayarda programı kurmanız ve uzaktan izleme aracını çalıştırmanız gerekmektedir. Bu araç programın kendisiyle birlikte gelir, ayrı bir kurulum dosyası yoktur. Dilerseniz program bilgisayarınızın internete açılma IP sini tespit eder ve değiştiğinde bunu size mail yoluyla bildirir. Böylece statik IP almak zorunda kalmadan interneti olan herhangi bir bilgisayardan iş yerinizdeki ya da evinizdeki kamera görüntülerine ulaşabilirsiniz.

indir

 

   Yorumlar

 
MüSLüM GüRSeS - KüSKüNüM dinle


Kadir gecesi Kandil Mesajlari


Funda Arar Konserinde Önce Taş, Sonra Alkış


Aslı - Yardımcı Olmuyor


Chris Brown - Look At Me Now feat Lil Wayne


Sezen Aksu - Sarışınım


Nazan Şoray - Oldur Öyle Git 2011


Zeynep Koçak - Elalem Ne Der


Tuncay Şanlı Evleniyor


Kurtlar Vadisi-ndeki Acemilik


sohbetlim 2018 sohbet
sohbetsila
Mobil Chat Nedir? Nasıl Kullanılır
telefonda sohbet etmek
Neden mi Sohbetlim.net
Teknoloji ve Sohbet
sohbetlim-chat
sohbetlim-sohbet
Kesintisiz Sohbet İçin Doğru Adres
Ücretsiz Sohbetin Kaliteli Yeri

Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır SoHBeTLiM.NeT

Desing By NiLdeniZ