..wWw.SohbetLim.net... Türkiye'nin 1 numaraLi Chat SoHBeT OdalariNa hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Hazır mesajlar
  sesli şiirler
  Altın Yumruklar
  Aşka Dair
  bedava program indir
  Canakkale Ozel
  Damar SözLer
  Dini Sohbetler
  Diyet Listeleri
  Evlilik
  FiLm izLe
  Foto Galeri
  Güzel sözler
  Güzeller Galerisi
  Hazır Mirc Kodları
  Hikayeler
  KomikLikLer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mircte Sohbet
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  Nostalji Klipler
  Rüya TabirLeri
  Sohbet Komutları
  Sohbet odaLarı
  SohbetLim özeL videoLar
  Türk Destanları
  Yabancı Video Klipler
  Yemek tarifleri
  şarkı sözleri
  Şiirler
  İletişim
 

      sitemap

 YAz Yağmuru - Aşka Dair

YAz Yağmuru - Aşka Dair - Duygusal Yazılar, Aşka dair Yazılar, Sevgiliye mektuplar, Sevda Yazıları, Sevda Mektupları, Aşk Mektupları, Aşk yazıları, - - Sohbet ve chat aramalarý - için kullanýcýlarýna hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalarý - damar sözler - aþk sözleri - güzel sözler - canlý sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aþka dair Sohbet arkadaþlýklarý kurmak isteyenlere  

Okunma

3142
islami sohbet
Yaz yağmurlarından çaldığım bir ebr-i nisan saklı gözlerimde. Güle rengini veren bülbülün aşkı saklı sözlerimde. Bir ölünün gözyaşları şimdilerde kurumuş bir yazı önündeki satırda...
Sen ise ebr-i nisanı eleştirebilecek kadar haklı, bülbüle ihtiyacı olmayan al gül kadar kırmızı ve güzel denilmeyecek kadar güzel...
Sol yanımı çökerten sebepsiz günahlar, Ebu Cehil`i utandıracak köz küfürler, içimdeki devletime karşı sıkılacak, namluya sürülmüş kurşun gibi isyanlarım var çığlıklarımda. Bir de kaderimsi gidişin. Tabi ki ayrılık zor, kanayan yanlarıma tuz, yangınlarıma dökülecek benzin olacak elveda deyişin.
Ben gözlerimde ve tenimdeki poyraz dağınıklığı ve soğukluğu, hafızamda geçmişin kuruyup-dökülmüş sarartısı ve üzerimdeki kahır şıklığıyla yol alırken sen hep ilkbahar yüzünle, ılık esişinle ve özlenen gökkuşağı saklı günlerinle beklenecek, anılacak, üşüyenleri ısıtacak, hayat vereceksin.
Kendime karşı isyan eden asiyim ben. Yüksek bulutlu, puslu, kayalık dağlarımda hesap sorulmaz eşkıyalarım ve aşkın çocuklarından oluşmuş erlerim, gecelerimde de ölümler ve içimdeki yetim umutların analarının ağıtları mezarlıklarımda. İçime doğmuş aşkıma karşı silahlı mücadele eden, başkaldıran yönlerim var benim. Kurduğum hayallerime kurşun sıkacak cesaretim...
Sen ise aşkın orijini ve bütün bu sayılanlara uzak sakinliktesin. İnsan değmemiş doğanın saflığında ve bir su berraklığında yüreklesin. Yeni doğmuş bir bebeğin kalp atışında, ruhunla ve teninle onun sıcaklığındasın.
Çokları yarının sayfasına hiçbir yazı yazamazken, geleceğine bir göz darbesi indirip bir hayal kuramazken, inanıyorum ki sen çoklarının geleceğinde epey yer işgal edeceksin. Sen giderken çok şeyler taşıyacaksın valizlerinde. Belki İstanbul`a sevginden gözyaşları bırakacaksın ama giderken bizim içimizdeki İstanbul`u kurutacaksın. Gittiğin yerlerde İstanbul’lar doğarken, içimizdeki şehri toprağa vereceğiz hareketsiz cesetlerin verildiği gibi.
Bir elvedanın ardından; habersizce çaldığım gülen bir yüz asılı aklımda, beynimin dört duvarında bataklıklarımı kurutan ılık bir bakış kazılı, çok bilinmeyenli bir denklemin sonuçsuz hali gidişinde, ağlarken gülebilmen, sevdiğine nefret duyabilmen, içinde büründürdüğün zıtlıklarınla yaşayabilmen ve makyajlı iken görülmüş bir arşiv görüntün en belirgin konu başlıkları halinde içimde.
Sonsuza yol alan insana, dosta denilebilecek çok şeyler olabilir. Ama ben her ayrılıkta olduğu gibi yine garip kalacağım. Tam ortasına, aşkın dağını diktiğim hayalimin şehrinden sen giderken ardından bile bakamayacağım.
Güle-güle gidecek ve hep gülerken hatırlanacaksın...
 

   Yorumlar

 
Badr Hari vs Semmy Schilt - it's showtime2009 K1


Pardon haritanız varmı


patlayan top - kamera şakası


Serdar Özkan Galatasaray da


Bu Film Çok Tartışılacak!


Açlık, Sincaba Neler Yaptırıyor


en güzel ahşap panjur modelleri


Cin Görüntülendi


Başbakan Erdoğan: "Bu Statta En Yakın Zamanda Bir Avrupa Kupası Final Maçı Oynanmasını Arzu Ediyorum"


krem ofis koltuk modelleri


sohbetlim 2018 sohbet
sohbetsila
Mobil Chat Nedir? Nasıl Kullanılır
telefonda sohbet etmek
Neden mi Sohbetlim.net
Teknoloji ve Sohbet
sohbetlim-chat
sohbetlim-sohbet
Kesintisiz Sohbet İçin Doğru Adres
Ücretsiz Sohbetin Kaliteli Yeri

Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır SoHBeTLiM.NeT

Desing By NiLdeniZ