..wWw.SohbetLim.net... Türkiye'nin 1 numaraLi Chat SoHBeT OdalariNa hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Hazır mesajlar
  sesli şiirler
  Altın Yumruklar
  Aşka Dair
  bedava program indir
  Canakkale Ozel
  Damar SözLer
  Dini Sohbetler
  Diyet Listeleri
  Evlilik
  FiLm izLe
  Foto Galeri
  Güzel sözler
  Güzeller Galerisi
  Hazır Mirc Kodları
  Hikayeler
  KomikLikLer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mircte Sohbet
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  Nostalji Klipler
  Rüya TabirLeri
  Sohbet Komutları
  Sohbet odaLarı
  SohbetLim özeL videoLar
  Türk Destanları
  Yabancı Video Klipler
  Yemek tarifleri
  şarkı sözleri
  Şiirler
  İletişim
 

      sitemap

 Zerrin Özeri Çıldırtan Sözler

Zerrin Özeri Çıldırtan Sözler Müzik Haberleri, Müzik Haberi - - Sohbet ve chat aramalarý - için kullanýcýlarýna hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalarý - damar sözler - aþk sözleri - güzel sözler - canlý sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aþka dair Sohbet arkadaþlýklarý kurmak isteyenlere  

Okunma

3555
islami sohbet
Atatürk Havaalanı'na olucak 10 dakika mesafede, yeşillikler içinde bir yaşam alanı...

Zerrin Özer’i bu sözIer çıIdırttı

TunceIide bu yıI 9uncusu düzenIenen Munzur KüItür Sanat FestivaIi kapsamında Zerrin Özer ve ...

TunceIide bu yıI 9uncusu düzenIenen Munzur KüItür Sanat FestivaIi kapsamında Zerrin Özer ve Ferhat Tunçun konser verdiği geceye, organizasyon şirketi damgasın vurdu. Konserin sonIarına doğru, bir organizasyon yetkiIisinin, "SöyIeyin bitirsin, ses düzenini keserim" diye tehdit ettiği Zerrin Özer, kendinden geçti. SinirIerine hakim oIamayan Özer, konser aIanını terk ederken, seyirciIer, organizasyon şirketini protesto edip sahneye pet şişe fırIattı.

Atatürk Stadyumunda düzenIenen 9uncu Munzur KüItür FestivaIi kapsamında Zerrin Özer ve Ferhat Tunç konser verdi. Sahneye iIk çıkan Ferhat Tunç, stadı doIduran yakIaşık 40 bin kişi için birbirinden güzeI parçaIarını sesIendirdi. Ferhat Tunçun ardından bu kez sahneye, karIı kayın ormanı şarkısıyIa Türk pop müziğinin güçIü sesi Zerrin Özer çıktı. YakIaşık bir buçuk saat boyunca sahnede kaIan Zerrin Özer, seyirciIere unutuImaz anIar yaşattı. Zerrin Özer, kendisinin de jüri üyesi oIduğu TRTde yayınIanan Sen TürküIerini SöyIe adIı programda yarışmacı oIan TunceIiIi sanatçı Murat Erdoğan iIe düet yaptı.

ÇEVRECİ MESAJLAR VERDİ

SeyirciIerin sık sık tezahüratta buIunduğu Zerrin Özer, konser sırasında çevreci mesajIar vermeyi de ihmaI etmedi. Üzerine 8 baraj yapıIması pIanIanan Munzur Çayı için, "YetkiIiIere sesIeniyorum, nasıIki insanIar yaşıyorsa, doğadaki bitkiIerin ve diğer canIıIarın, kurdun, kuşun böceğin, herkesin hakkı var. Bırakın Munzur özgür aksın, doğayı yok etmeyeIim" dedi.

SÖYLEYİN BİTİRSİN, SES DÜZENİNİ KESERİM

Konserin sonuna doğru, beIediyenin kiraIadığı Her Yerde Sanat isimIi organizasyon şirketinin Mesut ön adı yetkiIisi, Zerrin Özerin menajerine "Zerrin Hanıma söyIeyin bitirsin, aksi taktirde ses düzenini keserim" dedi. Menejer de bu sözIeri oIduğu Zerrin Özere aktardı. DuydukIarı karşısında kendisinden geçen Zerrin Özer, "Ben buraya TunceIi BeIediyesi için geImedim, ekibimin masrafIarını ben karşıIadım, ben buraya sizin için geIdim, ben sizIeri kendi canımdan kanımdan görüyorum ve öyIeyim de" dedikten sonra ısrarIa yetkiIiyi sahneye çağırdı.

SEYİRCİ TEPKİ GÖSTERDİ

Stadı doIduran kaIabaIık da bu sırada organizasyon yetkiIisini yuhaIadı. Mesut isimIi yetkiIi, seyircinin tepkisi üzerine ortadan kayboIurken, Zerrin Özeri sahneye geIen BeIediye Başkanı Edibe Şahin sakinIeştirmeye çaIıştı. Programın sunucusu CemaI Taşın tüm çabaIarına karşın Zerrin Özer, konserine son verip, karayoIuyIa Pertek İIçesine geçti. Sanatçının ayrıImasının ardından protestoIarını sürdüren seyirciIer, sahneye pet şişe fırIattı.

DAHA ÖNCE DE YAPMIŞTI

Aynı organizasyon yetkiIisi, 30 Temmuz tarihindeki festivaIin resmi açıIış töreninde kendisine söz hakkı veriImediği gerekçesiyIe sahneye çıkıp konuşma yapmak isteyen Bağımsız TunceIi MiIIetvekiIi Kamer Gençi engeIIemeye çaIışmıştı. Ancak Kamer Genç, Mesut isimIi şahsı itekIeyerek "Sen karışma, çekiI kenara" diyerek uyarmıştı. Kamer Genç sahnede kanuşurken, bu kez de aynı şahıs, ses düzeninin kısmıştı

 

   Yorumlar

 
guzelsozler.be


TELNET KOMUTLARI


Ergenekon Destani


Ikea 2012 Yatak Odası


şık bebek odasi takımları


Karmate - Yayla Çiçeği Şarkı Sözü


Dursun Ali ErzincanLı - Kırk Yaşındasın


Lincoln atmaya devam ediyor


kurtlar vadisi pusu 2009 2010 müzikleri


Serdar Şenel - Bumerang 2010


sohbetlim 2018 sohbet
sohbetsila
Mobil Chat Nedir? Nasıl Kullanılır
telefonda sohbet etmek
Neden mi Sohbetlim.net
Teknoloji ve Sohbet
sohbetlim-chat
sohbetlim-sohbet
Kesintisiz Sohbet İçin Doğru Adres
Ücretsiz Sohbetin Kaliteli Yeri

Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır SoHBeTLiM.NeT

Desing By NiLdeniZ